Twitter'da Takip Et Google Plus'da Takip Et Facebook'da Takip Et
AOL TEST HABERLER Kayit Yenileme nasil yapılır?
  

Sırada ki makalemiz başlıkta belirttiğimiz gibi Açık Öğretim Lisesi için kayıt yenileme işlemi nasıl yapılmaktadır sorusunun cevabıdır.

Evet arkadaşlar Açık Öğretim Lisesi`ne kayıt olmuş öğrenciler Açık Lise iş takviminin belirttiği dönemlerde ki tarihlerde de kayıt yenileme işlemini yapması gerekmektedir. Peki kayıt yenileme işlemini yapalım. Öğrenci arkadaşlar Ziraat Bankası, Vakıflar Bankası veya HalkBankası ATM üzerinden kartsız işlem yaparak kayıt yenileme ücretini yatırmaları dahilinde kayıt yenileme işlemi otomatik olarak sistem tarafından yapılacaktır. Kayıt yenileme işleminden sonra dekontunuz ile Halk Eğitim veya Mesleki Eğitim Merkezlerine gitmenize gerek kalmamaktadır. Açık Öğretim Lisesi eğitim kitaplarını almak için Halk Eğitim Merkezinden alabilirsiniz.

Açık Lise Yeni kayıt işlemleri için burayı tıklayınız

Yeni Kayıt veya Kayıt Yenileme işlemi ücretini BANKA ATM`leri üzerinden ödeme yapmayı bilmiyorsanız buraya tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Açık Lise Yeni Kayıt Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde açık lise test çöz, açık lise yeni kayıt ve açık lise yeni kayıt nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

*

Etiketler: , , , , , ,


Açık Lise Test Çöz Öneri, istek, şikayet ve telif hakları bildirimi için bize slhsncn@gmail.com mail adresinden ulaşabilirsiniz. Sitemaps