Twitter'da Takip Et Google Plus'da Takip Et Facebook'da Takip Et
AOL TEST HABERLER Açık Öğretim Lisesi Ek Sınav Tarihi Ertelendi!
  

24 Temmuz 2016 tarihinde yapılması planlanan Açık Öğretim Liselerinin Ek Sınavları, 21 Ağustos 2016 pazar gününe ertelenmiştir. Ek sınav sonucunda mezun olup, üniversiteye kayıt hakkı kazanan öğrencilerin üniversite kayıtlarında herhangi bir sorun yaşanmayacaktır.

Öğrencilerimize ve kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Kaynak : http://www.aol.meb.gov.tr/ogrduyuruoku.php?id=131

Bir önceki yazımız olan MESLEKİ AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ EK SINAVI İLE İLGİLİ AÇIKLAMALAR başlıklı makalemizde 2016 ek sınav mesleki lise, açık lise ve açık lise ek sınav hakkında bilgiler verilmektedir.

Google Aramaları

 • aöl ek sınav ertelendimi
ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. aysegul dedi ki:

  Kayit yaptiramamistim acaba suanda yaptira bilirmiyim

  1. AOL-TEST dedi ki:

   ayşegül hanım sosyal medya üzerinde bir kaç arkadaşın bazı sebeblerden dolayısı ile açık lise için kayıt yaptırdıklarını öğrendim. Aslında o arkadaşlar madur oldukları için ek sınava kayıt yapmalarına izin verdiler. Açık Öğretim Lisesinde mezuniyet incelemesinde olan öğrencilerde herhangi bir sebeble mezun olamamış ve inceleme zamanı ek sınav kayıt tarihini geçirmiş oldukları için mağdur oldular. Bu yüzden ek sınava kayıt yaptırdılar. Sizde bir arayınız Açık Öğretim Lisesi müdürlüğünü.

 2. Nagihan dedi ki:

  Ben 24 temmuz diye giriş yerimi başka bir yere yapmıştım ama o tarihte başka bir şehirde olucam acaba sınav giriş yerimi degistirebilirmiyim veya ben oraya gidersem yedek sınıfta girebilirmiyim

YORUM YAZ

*

Etiketler: , , , , , , ,


Açık Lise Test Çöz Öneri, istek, şikayet ve telif hakları bildirimi için bize slhsncn@gmail.com mail adresinden ulaşabilirsiniz. Sitemaps