Twitter'da Takip Et Google Plus'da Takip Et Facebook'da Takip Et
SPONSOR ADVERTISING
AOL TEST HABERLER Açık Lise Test Çöz
  
Share on Facebook7Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on Tumblr0Digg this

Açık Lise Test Çöz sitesi ne amaçlamaktadır?

Açık Lise Test Çöz sitesi açık öğretim lisesi için hazırlanmış olan bir bilgi ve online test sistemini barındıran internet sitesidir. Sitemiz 2016 yılı Mayıs ayında hazırlanmış olup yayına alınmıştır. Açık Öğretim Lisesine yeni kayıt olan bir öğrencinin açık liseden en kısa sürede mezun olması için tüm bilgileri içeren ve açık öğretim lisesi hakkında akıllarına takılan tüm sorunları sitemizde üst düzey bilgili arkadaşlarımıza ileterek sorularına en iyi ve net cevaplar alacaktır.

Açık Lise Test Çöz sitemizde Açık Öğretim Lisesi`ne ait tüm dersler yani ortak – zorunlu ve seçmeli derslerin her döneme çıkmış sınav sorularını online olarak çözebilirsiniz. Peki Açık Lise`de ortak ve zorunlu dersler hangileridir.

AOL okuyan öğrencilerin bir çoğu zorunlu ortak ders hangisidir kafalarında bir soru işareti kalıyor. Açık Öğretim Lisesinde Zorunlu ders aslında ortak derslerden oluşur. Örneğin Edebiyat 1 dersi öğrenci panelinde her öğrenci için ortak derstir. Bu dersi ilk defa seçip sınava girdiğinde başarılı olamazsa bu ders artık öğrenci için bir Zorunlu ders haline gelmiştir. Tüm ortak dersler aynı şekilde öğrencilerin karşısına çıkmaktadır.

Burada anlatınlan tüm bilgiler Mesleki Açık Öğretim Lisesi içinde geçerli bilgilerdir.

AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ ORTAK – ZORUNLU DERSLER

DİL VE ANLATIM*  1 – 2 – 3 – 4 – 5 – 6 – 7 – 8
TÜRK EDEBİYATI 1 – 2 – 3 – 4 – 5 – 6 – 7 – 8
DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ 1 – 2 – 3 – 4 – 5 – 6 – 7 – 8
TARİH 1 – 2 – 3 – 4
T.C. İNKILAP TARİHİ VE ATATÜRKÇÜLÜK 1 – 2
COĞRAFYA 1 – 2 – 3 – 4
MATEMATİK  1 – 2 – 3 – 4
FİZİK 1 – 2 – 3 – 4
KİMYA 1 – 2 – 3 – 4
BİYOLOJİ 1 – 2 – 3 – 4
SAĞLIK BİLGİSİ 1 – 2
FELSEFE 1 – 2
YABANCI DİL 1 – 2 – 3 – 4 – 5 – 6 – 7 – 8
TRAFİK VE İLK YARDIM 1 – 2

Google Aramaları

 • açık lise yabancı 2ve3 test coz
ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. Burcu dedi ki:

  Bu testler ücretsizdi. Şimdi 1.5tl yazıyor nasıl oluyor bu iş anlamadım sitenin içeriğide değişmiş. Bundan sonra böylemi okucak yani.

 2. nuran dedi ki:

  hayırlı gunler ben birinci sınıfım.bi cok seyi anlayamadıgım gibi gireceğim sınavda aldığım derslerde kacıncı üniteye kadar calışacağımı bilmemekteyim.bunu nereden ve nasıl öğrenebilirim.beni bilgilendirirseniz çok memnun olacağım.şimdiden tesekkür ederim

 3. Yaşariye dedi ki:

  Kitabın tamammından sorumluyuz sınavda ?

 4. Emree dedi ki:

  Açık lise maol dan seçtiğin 20 dersten sorumlusun onlardan girceksin mesela edebiyat 6 din kültürü 5 çıkmış soru ları tekrar tekrar çöz geçersin ???

 5. asya dedi ki:

  işe yarıyo

YORUM YAZ

*

Etiketler: , , , , , , ,


Açık Lise Test Çöz Öneri, istek, şikayet ve telif hakları bildirimi için bize slhsncn@gmail.com mail adresinden ulaşabilirsiniz. Sitemaps
Hobiler