Twitter'da Takip Et Google Plus'da Takip Et Facebook'da Takip Et
AOL TEST HABERLER Açık Lise Ek sınava kimler girebilir?
  

2016 AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ EK SINAVI İLE İLGİLİ AÇIKLAMALAR

1) Ek sınava Açık Öğretim Lisesi Yurt Dışı Programına, Açık Öğretim Lisesine ve Mesleki Açık Öğretim Lisesine kayıtlı öğrencilerden toplam dönemi; 8 ve üzerinde olan öğrencilerden öğrencilik durumu; aktif, donuk ve silik olan bütün öğrencilerimiz başvurabileceklerdir.
2) Ek sınav 23 – 24 Temmuz 2016 tarihinde, büyük şehir belediyeleri olan il merkezleri ile coğrafi konumu nedeniyle sınav yapılması gerekli görülen ekli listedeki il merkezlerinde iki oturum şeklinde yapılacaktır.
3) Ek sınavda öğrencilerimiz en fazla 35 kredilik dersten sınava girebileceklerdir.
4) Ek sınav için başvurular tarihleri sitemiz üzerinden eklenecektir.
5) Ek sınava başvuracak öğrencilerimiz ilgili banka şubelerine belirtilen tarihler arasında (T.C Ziraat Bankası, T.C. vakıflar Bankası, T.C. Halk Bankası ) T.C kimlik numarası ile 30 TL ek sınav başvuru ücretini mutlaka ek sınav için açılan hesaba yatıracaklardır.
6) Ek sınav başvuru işlemi yapan öğrenciler belirtilecek olan tarihler arasında mesai bitimine kadar sınavına girecekleri dersleri ve sınava gireceği merkezi mutlaka sistem üzerinden seçmeleri gerekmektedir. ( Ders seçiminizi yapmadığınız takdirde sistemin atayacağı derslerden sınava katılacağınızı ve değişiklik yapılmayacağını unutmayınız)

Bir önceki yazımız olan Ek sinav ne zaman? başlıklı makalemizde 2016 ek sınav, açik lise 2016 ek sinav ne zaman ve ek sınav hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

*

Etiketler: , , , , , , , , , ,


Açık Lise Test Çöz Öneri, istek, şikayet ve telif hakları bildirimi için bize slhsncn@gmail.com mail adresinden ulaşabilirsiniz. Sitemaps