Twitter'da Takip Et Google Plus'da Takip Et Facebook'da Takip Et
SPONSOR ADVERTISING
AOL TEST HABERLER Açık Lise 2017 Yeni Kayıt ve Kayıt yenileme ne zaman?
  
Share on Facebook140Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on Tumblr0Digg this

Açık Lise kayıt yenileme, aol kayıtlar ne zaman 2017, 2017 yeni kayıtlar, açık lise kayıt yenileme ne zaman 2017, mesleki açık lise yeni kayıtlar iş takvimi, maol kayıt yenileme, Açık Öğretim Lisesi 2017 İş Takvimi Açıklandı mı? Mesleki Açık Öğretim Lisesi 2017 İŞ takvimi

Soru : Açık Öğretim Lisesi ve Mesleki Açık Öğretim Lisesi 2016 – 2017 yılı yeni kayıt ve kayıt yenileme tarihleri ne zamandır?

Cevap : Açık Öğretim Lisesi ve Mesleki Açık Öğretim Lisesi 23.08.2017 Tarihi itibarine kadar iş takvimini yayınlamamış bulunmaktadır. 2017 Yılı Açık Lise iş takvimi ve Mesleki Açık Lise 2017 iş takvimini yakın süre içerisinde resmi olarak yayınlanmasını beklemekteyiz. Açık Lisede verilen yeni kayıt tarihleri ve kayıt yenileme tarihleri olasılık üzerine sosyal medya tahminler üzerine paylaşılmıştır.

Bir önceki yazımız olan KPSS başvuruları için son hafta! (KPSS başvurusu yaparken bunlara dikkat) başlıklı makalemizde 2016 kpss, açık lise kpss ve açık lise kpss soruları hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. neriman dedi ki:

  Gecen gün yeni dönem kayt yenileme haberi vardi asli olmayan bilgler wermezssenz daha saglikli olacak

  1. AOL-TEST dedi ki:

   Sayın neriman hanım sosyal medya hesaplarından paylaştığımız bilgiler doğru bilgilerdir. Açık Lise ve Mesleki Açık Lise yeni kayıt ve kayıt yenileme tarihleri http://aciklisetestcoz.net/2016-2017-yili-is-takvimi linkinde bulunan iş takviminde belirttiğimiz tarihler geçerlidir.

 2. İkram dedi ki:

  Sınav giriş yerleri ni nasıl değiştirebiliriz

 3. burcu dedi ki:

  ben bu sene kayit oldum sinav 7 ocakta birdaki sinav nezaman..

YORUM YAZ

*

Etiketler: , , , , , ,


Açık Lise Test Çöz Öneri, istek, şikayet ve telif hakları bildirimi için bize slhsncn@gmail.com mail adresinden ulaşabilirsiniz. Sitemaps
Hobiler