Twitter'da Takip Et Google Plus'da Takip Et Facebook'da Takip Et
AOL TEST HABERLER 2016 ek sinav kayit tarihi ne zaman?
  

Soru : Ek sınav icin kayıt tarihi ne zaman?

Cevap : 23 Temmuz 2016 tarihinde yapilmasi beklenen ek sinav icin kayit yenileme tarihleri 7 – 11 Temmuz 2016 tarihinde yapilmasi bekleniyor. Bu cevap kesinlik kazanmazken sitemizi takipte kaliniz. Acik Öğretim Lisesi’nde yapilan ek sinavlarin kayit tarihleri 3. donem sinav sonrasinda belirlenmektedir. Yapilan açık lise ek sinavlari icin bazen 1 gun icerisinde kayit yenileme islemi icin verilirken bazi ek sinavlarda da 4 5 gun icerisinde yapilmaktadir.

Bu makalede Acik Öğretim Lisesi 2016 Yili Ek Sinav ne zaman, ek sinav kayit ne zaman, aol ek sinav tarihi ne zaman, Maol Ek Sinav 2016, gibi sorularin cevabini karşılamaktadır.

okul isimli arkadaşımızın sorusudur.

Bir önceki yazımız olan 2016 Açık Lise Ek Sınav Nerelerde Yapılıyor? başlıklı makalemizde 2016 açık lise ek sınavı ne zaman, açık lise ek sınav ve açık lise ek sınav hangi illerde yapılıyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Google Aramaları

 • aol ek sınav 2016
 • aol ek sinav kayit tarihi 2016
ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. bahise aksu dedi ki:

  2016 yılı ÖYSM kazanan öğrenciler için Eylül ayında ek sınav açılacakmı.
  Kesin kayıt için ne yapacağını şaşaırmış durumda kazananlar.üniversiteyi kazanıp liseden mezun ollamayanlar ne yapacak.her yıl 2 kez açılan ek sınavlar bu sene de açılacakmı?

  1. özkan dedi ki:

   bizde 2. ek sınavın yapılasından yanayız bakıp görecez

 2. osman dedi ki:

  Evet 2.ek sinav Ile ilgili haber bekliyoruz uni kazandik ama kesin kayit yaptiramiyoruz sadece 1 Tane zorunlu dersten dolayi magduruz bimere ve 147 nolu numarayi arayalim 2 . Ek sinav talebinde bulunalim.

 3. kübra dedi ki:

  Bnm iki dersim kaldi üniversite yi kazandim ancak bu dersler yüzünden kayıt yapamıyorum ek olarak yapılacak olan bu sinava girme hakkim varmi

 4. Gizem dedi ki:

  ÜNİVERSİTE KAZANDIM SON 9 KREDIM KALDI 2. EK SINAV YAPILSIN LÜTFENNN Bİ BİLGİ VERİLSİN ARTIK LÜTFEN

 5. Deniz Aygün dedi ki:

  2. Sınav bekliyoruz maduruz üniversiteye kayıt yaptırdık ama gidemiyoruz 2. Sınav yapılsın

 6. Gamze dedi ki:

  Bnde üniversite kazandım ek sınav olsun lütfen sadace 9 krediye ihtiyacım var

 7. Mehtap dedi ki:

  Mehtap lütfen bende on iki kiredim kaldı ikinci ek sınav olsun.birimlerin yardımcı olmalarını bekliyorum.

 8. Derya dedi ki:

  2. Ek sinavda 11 kredi alamadim universite kaydi yaptirmistim 3. Ek sinav verilsinn lutfen 5 kredim kaldi

 9. Duygu dedi ki:

  Sayın Başbakanım biz açık öğretim lisesi son sınıf öğrencileri olarak bu sene 2. Ek sınava Ankara ya giderek katıldık birçok arkadaşımızda katılamadı. Ek sınav öncesi üniversite kaydımızı yaptırdık ve birçoğumuz örgün öğrenci olarak okula devam ediyoruz. YÖK bilgisine göre 30 aralık tarihine kadar mezuniyet belgesi götürmez isek üniversite kaydımız silinecek. İlk sınav 7/8 ocak bu sınav bize hiçbirşey kazandırmayacak 1 yıl kayıp olacak. Çoğu arkadaşımız Ygs girerek 4 yıllık üniversite kazandı.Burs alan arkadaşlarımız ve yetenek sınavı geçip başarılı olan arkadaşlarımız polis okuluna mezun olamadığından katılamayan ve kredi si zorunlu dersten dolayı yetmeyen mezun olamayan ve buna benzer birçok son sınıf olan arkadaşlarımız var. Sizden ricamız 30 Aralık tarihi 1 ay uzatılsın yada bizlere 3. Ek sınav Hakkı verilsin. Saygılarımızla

YORUM YAZ

*

Etiketler: , , , , , , , , , , ,


Açık Lise Test Çöz Öneri, istek, şikayet ve telif hakları bildirimi için bize slhsncn@gmail.com mail adresinden ulaşabilirsiniz. Sitemaps