Twitter'da Takip Et Google Plus'da Takip Et Facebook'da Takip Et
AOL TEST HABERLER 2. Ek Sınav Başvuruları 2016
  

2. Ek Sınav Başvuruları 25-27 Eylül Tarihleri Arasında Yapılacaktır.

 

aciklise-2-ek-sinav-basvuru-tarihi

Açık Öğretim Lisesi Müdürlüğünce 2. Ek Sınav 02 Ekim 2016 Pazar günü 2 oturum şeklinde yapılacaktır. 2. Ek sınava AÖL öğrencilerinden toplam dönemi 8 ve üzeri olan, 2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılı sonu itibariyle öğrencilik durumu aktif, donuk veya silik olan öğrencilerden, Açık Öğretim Lisesi için mezuniyetine en fazla 35 kredi kalan, Mesleki Açık Öğretim Lisesi için ise mezuniyetine en fazla 44 kredi kalan öğrencilere 2. ek sınav hakkı verilmiştir. Sınav 02 Ekim 2016 Pazar günü iki oturum olarak sadece ANKARA ilinde yapılacaktır.

Sınav başvuruları ve ders seçme işlemleri 25-27 Eylül 2016 tarihleri arasında ilgili bankalara 30 TL yatırılarak yapılacaktır.

Açık Öğretim Lisesi ve Mesleki Açık Öğretim Lisesi öğrencilerine verilen bu 2. ek sınav hakkını şartları tutan tüm öğrencilerin faydalanmalarını tavsiye ederiz.

Bir önceki yazımız olan AOL - MAOL 2. Ek Sınav başlıklı makalemizde 2. ek sınav, 2. ek sınav kayıtları ve 2. ek sınav ne zaman hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. süleyman zengin dedi ki:

    Okulu bitirilmesi için Yardımcı olunacamı yada niçin Ankara da yapılacak bilgilendirirseniz sevinirim

YORUM YAZ

*

Etiketler: , , , ,


Açık Lise Test Çöz Öneri, istek, şikayet ve telif hakları bildirimi için bize slhsncn@gmail.com mail adresinden ulaşabilirsiniz. Sitemaps